Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr 20/21 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Bo tylko dzięki pasji można rozwinąć coś, co przynosi prawdziwe, namacalne efekty. Jesteśmy grupą profesjonalistów i pasjonatów, która miała to szczęście, że połączyła hobby z pracą zawodową, dzięki czemu może rozwijać się w branży, która przy okazji daje nam wiele satysfakcji. Wiemy, że dla niektórych może być trudno odnaleźć swoją niszę w przyszłej karierze, dlatego stworzyliśmy alternatywę dla spędzania przez nie czasu. Zajęcia dodatkowe dla dzieci inne niż wszystkie.

O nas

Technologie przyszłości


Nasze warsztaty programowania dla dzieci w Katowicach nie powstały przypadkiem. Zdając sobie sprawę z tego, że cyfryzacja nieubłaganie pędzi do przodu, postanowiliśmy pomóc najmłodszemu pokoleniu oswajać się z wymaganiami teraźniejszego i przyszłego rynku pracy. Być może niedługo umiejętności takie jak programowanie będą nie tylko specjalizacją, ale i jedna z podstawowych rzeczy, na które pracodawcy będą kłaść nacisk. Nauka programowania dla dzieci od najmłodszych lat sprawia, że łatwo dopasują się one do norm rynku.

Nasz cel


Korzystamy z wielu nowoczesnych urządzeń i wiemy, jak ważne będą one w niedalekiej przyszłości do elementarnego funkcjonowania naszej cywilizacji. Nasze warsztaty programowania dla dzieci w Katowicach powstały z myślą o tym, by dać najmłodszym podstawy to późniejszego rozwoju w branży IT, umożliwiające im szybszą naukę zagadnień w stosunku do dzieci niemających takiego przygotowania. Nauka programowania dla dzieci poprzez tworzenie gier komputerowych to świetna zabawa i rozwój.

Dlaczego my?


Stawiamy na to, że tylko zespół ludzi znający bieżące potrzeby rynku jest w stanie wykształcić odpowiednich, przyszłych specjalistów, którzy nie tylko znają teorię, ale także przekuwają ją na praktykę. Nauka programowania dla dzieci w Katowicach organizowana przez grupę zaprogramowani.com to jeden z najlepszych wyborów, jaki masz, chcąc aby Twoje dziecko zyskało przyszłościowe umiejętności. Jako firma działająca na rynku od wielu lat, gwarantujemy najwyższy poziom nauczania w oparciu o wypracowane i sprawdzone autorskie metody niedostępne w innych szkołach.