Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr 20/21 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Kurs programowania dla dzieci i młodzieży w Katowicach odbywa się w przygotowanej do tego sali, w pełni wyposażonej w odpowiedni sprzęt. Jeżeli chcesz, możesz korzystać z własnego laptopa, ale nie jest to wymóg konieczny.

Dokładamy wszelkich starań, aby w takim przypadku kursant nadrobił zaległości posiadane w stosunku do grupy. Także istnieje możliwość, aby zapisać się już trakcie trwania kursu, o ile są to nadal jeszcze początkowe zajęcia.

Najczęściej nasze kursy rozpoczynają się na początku semestru szkolnego i trwają dokładnie w takim czasie. Są to zajęcia dodatkowe dla dzieci.

Stawiamy na grupy, które pozwalają na indywidualne podeście do każdego ucznia, ale też uczą pracy grupowej. W zależności od wieku i poziomu zaawansowania nasze grupy to zazwyczaj 5-12 uczniów przypadających na wykładowcę.

Nauka programowania dla dzieci to poznawanie języków potrzebnych w przyszłej pracy kodera. Bazują one w większości na języku angielskim, dlatego też podczas naszych kursów dziecko poznaje podstawowe słownictwo i zwroty wykorzystywane później podczas programowania.

Gry komputerowe to przyszłość zarówno, jeżeli chodzi o rozrywkę, jak i marketing czy edukację. Stawiamy na to, że nasza nauka programowania dla dzieci, ma w przyszłości być dobrym startem dla pracy zawodowej w branży IT, dlatego też celujemy w naukę takich języków jak Java. Dla dzieci jest to wielka atrakcja, jak i możliwości poznania praktycznej strony kodowania.